onas imgRemat Med Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą, zajmującą się zakupem sprzętu medycznego i produktów higienicznych. Jej zadaniem jest dostarczyć na rynek produkty o najwyższej jakości i najlepszych cenach. Istniejemy na rynku od 2012 roku. Od tego czasu gromadziliśmy wiedzę i doświadczenie w temacie oferowania pacjentom odpowiednich produktów rozwiązujących problem nietrzymania moczu. Zdajemy sobie sprawę, że dla znakomitej większości osób jest to poważny, ale i bardzo wstydliwy problem zdrowotny. Spieszymy z prostym rozwiązaniem, mianowicie z produktami do higieny osobistej renomowanej marki NATEEN.

 

 

DYSTRYBUTOR

 

Nasza firma jest dystrybutorem produktów marki NATEEN, przyczyniających się do rozwiązania problemu nietrzymania moczu. Nawiązując współpracę z producentem zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość produktu i bezpieczeństwo użytkownika, który może być pewien, że kupując nasze produkty, dostanie towar spełniający wszelkie normy. Ich wysoka jakość i niezawodność była testowana i potwierdzona pozytywną opinią nie tylko przez Domy Opieki Społecznej czy Hospicja, ale także przez niezależne międzynarodowe instytucje akredytujące, co potwierdza uzyskanie następujących certyfikatów:

  • ISO 14001-2004
  • ISO 9001-2008
  • ISO 10993- 5 Biocompatibility
  • Znak CE


Zdajemy sobie sprawę, że doskonała jakość produktów to sprawa kluczowa i bezdyskusyjna. Dlatego też składniki wykorzystywane do wytwarzania wyrobów marki NATEEN pochodzą głównie od firm ze Stanów Zjednoczonych i Europy oferujących towary najwyższej jakości.

  • Dbamy o dobro środowiska naturalnego, dlatego też prowadzimy odpowiedzialną politykę gospodarowania odpadami.
  • Prowadzimy aktywną sprzedaż produktów NATEEN, stanowiących optymalne rozwiązanie dla problemu nietrzymania moczu, przede wszystkim dla aptek, sklepów medycznych, Domów Opieki Społecznej, szpitali oraz klinik.
  • Mottem naszej firmy jest jakość, bezpieczeństwo i wiarygodność a oferowane przez nas produkty nie tylko spełniają, ale także wyprzedzają oczekiwania najwybredniejszych klientów.

Z naszą pomocą ani Ty sam, ani Twoi podopieczni czy klienci, nie będą już musieli wstydzić się za swoje dysfunkcje w obrębie pęcherza moczowego.

Rozwiązanie problemu nietrzymania moczu jest na wyciągnięcie ręki - w naszej firmie!