onas imgJesteśmy dystrybutorem produktów marki Nateen, dedykowanych dla pacjentów z problemem nietrzymania moczu. Marka Nateen jest własnością firmy APOGEE Medical, specjalizującej się w wytwarzaniu produktów medycznych i pielęgnacyjnych dla pacjentów domów opieki, szpitali czy domów spokojnej starości. Wypełnia ona koncepcję ekologicznej idei produkcji, dba o kontrolowanie wysokiej jakości swoich produktów oraz poprawę inżynierii wytwarzania wyrobów. Dąży do zapewnienia wszystkim swoim klientom szczęśliwego i wolnego od wstydliwych problemów nietrzymania moczu, życia.

Marka Nateen powstała w 1995 roku i obecnie jest bardzo popularna w wielu europejskich krajach. Czołowe produkty Nateen są przeznaczone do pielęgnacji dorosłych pacjentów - pieluchy dla dorosłych, wkładki, podkłady i majtki. W ofercie znajdują się także produkty typowo medyczne, takie jak na przykład jednorazowe rękawiczki czy śliniaki dentystyczne. Marka Nateen angażuje się w branżę produktów opieki medycznej.  

Poza tym, firma prowadzi skuteczne, efektywne szkolenia pracowników, w celu poprawy jakości produkowanych wyrobów. Pozwala to na spełnianie krajowych i zagranicznych wymogów oraz dopasowywanie się do zmieniającej sytuacji rynkowej. Marka Nateen może obecnie oferować doskonałą jakość produktów i usług dla klientów prywatnych i specjalnych grup konsumentów.